Nowa strona CKŻ

Nowa strona CKŻwww.CKŻ.pl PREMIERA już dziś Zapraszamy!

KONCERT JUBILEUSZOWY 25 LAT ZESPOŁU RAZ DWA TRZY

KONCERT JUBILEUSZOWY 25 LAT ZESPOŁU RAZ DWA TRZYRaz Dwa Trzy to zespół należący do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością przekazu trafiają do każdego słuchacza. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Uchodzą za jeden z najciekawszych i najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grają zarówno na dużych festiwalach rockowych, jak i akustycznie w małych salach teatralnych, a ich koncerty wszędzie przyjmowane są bardzo gorąco.

Kamil Bednarek

Kamil BednarekKamil Bednarek idzie jak burza. Od czasu kiedy startował w Mam talent, jego kariera nabrała ogromnego tempa. Nowa płyta Bednarka „Oddycham”, która jest już trzecim albumem w jego karierze.

Halloween

HalloweenW trakcie tej imprezy dzieci przygotowują lampiony z dyni i słoików, malujemy im buźki zgodnie z tematyką, robimy duszki z chusteczek i ozdabiamy straszne ciastka, oprócz tego gry i konkursy, całość trwa 90 min.

Spektakl komediowy "KOCHANIE NA KREDYT"

Spektakl komediowy "KOCHANIE NA KREDYT"Spektakl komediowy "KOCHANIE NA KREDYT" DATA: 22. 10.2015 R GODZ. 19.00.

O-światowy Festiwal Poezji: VIII FPS, XLIV WJP

O-światowy Festiwal Poezji: VIII FPS, XLIV WJP   „Życie Żyrardowa” nr 41, z dn. 13.10.2015, str. 12: O-światowy Festiwal Poezji Poezja otwiera duszę W minionym tygodniu, 7-8 października, odbyły się dwa wydarzenia, które zgromadziły w Resursie wielu miłośników poezji. W środę, w ramach VIII Festiwalu Poezji Słowiańskiej, odbyło się spotkanie z zagranicznymi literatami, zaś w czwartek,

„Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu”

„Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu”Dyskusyjny Klub Filmowy im. Marty i Karola Marczaków działający przy Centrum Kultury w Żyrardowie w niedzielę 4 października o godz. 18:20 zaprasza na jedyny pokaz filmu szwedzkiego reżysera Roya Anderssona pt.

Koncert Wiedeński

Koncert WiedeńskiZapraszamy Państwa na wspaniały Koncert Wiedeński, który odbędzie się już 20 września 2015 o godzinie 18:00 w Centrum Kultury w Żyrardowie.

Koncert zespołu Kabanos

Koncert zespołu KabanosKabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Grupa powstała w 1997 roku w Piasecznie, z inicjatywy Zenka, który nie potrafił ani śpiewać, ani grać, ale miał głowę pełną pomysłów. Po raz pierwszy o Kabanosie zrobiło się głośno w 2000 roku za sprawą chałupniczych przeróbek rockmetalowych szlagierów z absurdalnymi, żulerskimi tekstami okraszonymi cytatami z filmów Stanisława Barei. Na przestrzeni lat zespół ewoluował zarówno muzycznie, jak i tekstowo, dla suchej, cienkiej, pomarszczonej kiełbasy bariery nie istnieją, ich niesamowity progres jest ewenementem na skalę światową. Zyskali sobie tłumy zwolenników dzięki regularnie wydawanym własnym sumptem płytom i coraz większymi, organizowanymi samodzielnie, trasami koncertowymi. Ich rosnąca popularność zaprowadziła ich na Przystanek Woodstock, na którym wystąpili trzykrotnie, na małej i dużej scenie oraz w Pokojowej Wiosce Kryszny. W 2013 roku otrzymali z rąk Jurka Owsiaka nagrodę publiczności „Złoty Bączek”.

Poetyckie Wieczory Podwójne

Poetyckie Wieczory PodwójneWe czwartek, 17.09.2015, jak zwykle w „trzeci czwartek nieparzystego miesiąca” (zawsze o 19.00), Jerzy Paruszewski, koordynator Żyrardowskich Wieczorów Literackich, zaprosił do sali klubowej Centrum Kultury w Żyrardowie miłośników poezji (przybyli nie tylko miejscowi, ale i warszawscy, pruszkowscy, skierniewiccy) na Poetycki Wieczór Podwójny, połączony z Turniejem Dwóch Wierszy.

KABARET HRABI

KABARET HRABI- KABARET HRABI DATA: 16.09.2015 R GODZ. 20.00 W NAJNOWSZYM PROGRAMIE "TAK ŻE O"

Zajęcia balet dla dzieci

Zajęcia balet dla dzieciZapraszamy do zapisów

Zajęcia HIP HOP

Zajęcia HIP HOPZapraszamy do zapisów

KONCERT CZERWCOWY

KONCERT CZERWCOWYKoncert Czerwcowy jest zapowiedzią wakacyjnych warsztatów szkoły Mash Art.pod szyldem Roztańczone Lato 2015

koncert Żyrardowskiej Orkiestry Ulicznej

koncert Żyrardowskiej Orkiestry UlicznejW dniu 9 września w Centrum Kultury w Sali Widowiskowej odbył się koncert Żyrardowskiej Orkiestry Ulicznej był to koncert jubileuszowy 50- lecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Miasta Żyrardowa.

ZAJĘCIA ZESPOŁU TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

ZAJĘCIA ZESPOŁU TAŃCA WSPÓŁCZESNEGOZAJĘCIA ZESPOŁU TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

Trzeci Dzień Czytamy Bajki w Kinie Len

Trzeci Dzień Czytamy Bajki w Kinie Len25 czerwca 2015r. odbyła się impreza, na której gościem specjalnym był Prezydent Miasta Żyrardowa Wojciech Jasiński. W tym dniu Prezydent przeczytał dzieciom jedną z wybranych bajek Kubuś Puchatek i Dzionek Szalonek. Nie obyło się też bez pytań do Pana Prezydenta od...

Dzień z Kinem Len"

Dzień z Kinem Len"Dziękujemy, za duże zainteresowanie z Państwa strony naszym wydarzeniem. Chcemy powtarzać je cyklicznie dla małych krytyków filmowych oraz ich rodziców.

Zapraszamy zespoły, wokalistów i instrumentalistów do Centrum Kultury!

Zapraszamy zespoły, wokalistów i instrumentalistów do Centrum Kultury! Zbieramy chętnych na zajęcia indywidualne - śpiew, gitara, akordeon, pianino/keyboard Zapraszamy chętnych do eksperymentalnego chóru inspirowanego muzyką gospel w oparciu o gatunki, takie jak: jazz, pop, minimal, trance, muzykę poważną, soul. Zapraszamy zespoły muzyczne do robienia prób w CK, oferujemy przygotowaną salę, nagłośnienie, pomoc instruktora i przyjazną atmosferę! Grasz na instrumencie lub śpiewasz? Chcesz stworzyć zespół? Pomożemy Ci dobrać muzyków. Przyjdź lub napisz: robertsiniarski.ck@zyrardow.pl

Godziny pracy sekretariatu

Godziny pracy sekretariatu

Staż zawodowy w Centrum Kultury w Żyrardowie

Staż zawodowy w Centrum Kultury w Żyrardowie

CZWARTKI DLA SENIORÓW

CZWARTKI DLA SENIORÓW 

Grupa 19

Grupa 19      Aplikację G19 prosimy odsyłać na adres: rekrutacja.ck@zyrardow.pl

BALET DLA DZIECI

BALET DLA DZIECI 

„ Wyposażenie Sali widowiskowo – teatralnej w Centrum Kultury w Żyrardowie”

„ Wyposażenie Sali widowiskowo – teatralnej w Centrum Kultury w Żyrardowie”

Kurs Tańca Towarzyskiego

Kurs Tańca Towarzyskiego 

<<>>Dzisiaj

PnWtŚrCzPtSoNd

Reklamy

Czego Twoim zdaniem brakuje w Centrum Kultury w Żyrardowie?

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o koncertach, filmach, wydarzeniach kulturalnych? Wpisz adres email: